Kuidas valida ideaalne survepesur?

- Feb 26, 2021-

Thekõrgsurvepesuron puhastustööstuses üks olulisi seadmeid. See on puhastusmasin, mis on kõrgsurvepumba kaudu ühendatud kõrgsurvepumbaga. Erinevat tüüpi kõrgsurvepesuritel on erinevad omadused ja kasutusotstarve. Niisiis, kuidas valida kõrgsurvepesurit?


(1) Vaadake välimust

Töötav disain, kompaktne struktuur ja peen tootmisprotsess võivad määrata survepesuri kvaliteedi. Bison on tootmise ajal pidevalt varustust ja välimust paremaks muutnud ning kvaliteedi tagamise miinimumini viinud mahu ja kaalu.


(2) Ohutusnäitajad

Üldiselt juhitakse kõrgsurvepesureid bensiini-, diisel- või elektrimootoritega. Nii saab seda ka jagadadiislikütuse survepesur, bensiini survepesurjaelektriline survepesur. Elektrilise kõrgsurvepesuri jaoks on vesi juhtiv ja ka kõrgsurvepüstoli tekitatud mõju on suur, seega tuleb tagada kõrgsurvepesuri ohutus.


(3) Valige õige survepesuri tootja

On väga oluline valida küpset tehnoloogiat omava kõrgsurvepesuri tootja. Nad saavad ostjatele pakkuda mitte ainult soovitatud parameetreid, vaid ka disainijooniseid. Bison soovitab ostja&# 39 vajadustele vastavalt sobivat võimsust, seadme suurust, düüsi tüüpi jne.


(4) Valige vastavalt kliendi soovile

Valida tuleb vastavalt oma eelarvele ja kasutusstsenaariumitele. Bison pakub erinevatele puhastusobjektidele sobivaid erineva kaliibriga survepesudüüse. Pealegi on ühendusvarras jagatud ka pikaks ja lühikeseks, mis võib rahuldada erinevate kasutajate vajadusi. Kui soovite puhastada erinevate torude siseseinu, pakume pöörlevaid kõrgsurvepesuri düüse. Kõrgsurveotsikuid on mitu ja need võivad pihustada erinevates suundades.


PSItüüpStandardvarustus
1450-3600bensiin, diisel, elektrilinevoolik, filter, veepistik, püstol, düüsid, haavatavate osade pakk


pressure washerportable pressure washer